Przeprowadzki - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Częste pytania

Przeprowadzki

Czy zapewniacie materiały do pakowania na czas przeprowadzki?

W razie potrzeby możemy zapewnić Ci materiały opakowaniowe i zabezpieczające potrzebne zwykle czas przeprowadzki (takie jak np. folia bąbelkowa, stretch, taśmy). Przede wszystkim, zapewniamy Ci jednak za darmo nasze wytrzymałe pojemniki, w których możesz przechować w trakcie przeprowadzki swoje rzeczy. Pojemniki zostały zrobione z utwardzonego plastiku. Dzięki temu są znacznie solidniejsze i bezpieczniejsze na przechowywanie i transport Twoich rzeczy niż tradycyjne kartony, których zazwyczaj używają firmy zajmujące się przeprowadzkami. Dzięki naszym pojemnikom, nie będziesz potrzebował żadnych taśm, zszywaczy czy wielu innych materiałów do pakowania. Oszczędzisz czas i pieniądze.

Jeśli nie dysponujesz swoimi materiałami do pakowania, daj nam proszę znać zanim do Ciebie przyjedziemy. Postaramy się dla Ciebie zorganizować to, co może być Ci potrzebne. W zależności od zużycia, może się z tym wiązać dodatkowa opłata.

Jak duży jest pojemnik, który oferujecie na przechowanie rzeczy?

Pojemniki są wysokie na 40 cm, górna pokrywa ma wymiary 60 x 40 cm, spód 54 x 32 cm. Waga rzeczy włożonych do pojemników nie powinna przekroczyć razem z pojemnikiem 30kg (sam pojemnik waży 4kg). Prosimy, by w miarę możliwości rozkładać ciężar rzeczy na kilka pojemników, żeby nasz kierowca mógł spokojnie sam odebrać od Ciebie rzeczy.

Co mogę spakować do pojemnika?

120 ubranek dziecięcych albo 80-90 książek albo 10 segregatorów z dokumentami. Sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia, sprzęt kuchenny, pamiątki i wiele innych rzeczy. Jeśli chcesz zrobić przeprowadzkę firmową, możesz spakować do pojemników całą masę materiałów reklamowych czy marketingowych, dokumentów oraz biurkowych rzeczy pracowników.

Jak najlepiej spakować się do pojemnika?

Jest kilka prostych wskazówek odnośnie pakowania, które pomogą Tobie i nam.

  1. Postaraj się rozłożyć cięższe przedmioty na kilka pojemników oraz najlepiej układaj je na dnie pojemnika.
  2. Wypełnij pojemnik swoimi rzeczy tak, by nie „latały” w środku. Jeśli po spakowaniu pozostanie w pojemniku wolna przestrzeń, możesz kilka ubrań zwinąć w wałek zamiast składać w kostkę. W przypadku przechowywania butów, wypełnij je małymi przedmiotami (np. skarpetkami), aby zachowały w trakcie przechowywania swój kształt.
  3. Postaraj się pakować rzeczy do pojemnika według kategorii, np. rzeczy zimowe, ubrania dzieci, rzeczy do biegania, materiały reklamowe. To ułatwi Ci weryfikację pojemnika w przypadku chęci zwrotu.
  4. Prosimy, abyś rzeczy delikatne (takie jak np. porcelana), cenne (np. sprzęt elektroniczny), ostre (narzędzia, zastawa kuchenna) owinął folią bąbelkową albo jakimiś ubraniami bądź ręcznikami. Szczególną ostrożność zalecamy przy rzeczach ostrych. Odpowiednie spakowanie takich rzeczy zabezpieczy je na czas transportu i przechowywania, naszego kierowcę w trakcie przenoszenia oraz Ciebie w trakcie wyjmowania z powrotem rzeczy.

Czy muszę jakoś oznaczyć rzeczy, które oddaję Wam na przechowanie na czas przeprowadzki?

Nie. Ewidencje rzeczy robimy za Ciebie. Nasze pojemniki są oznaczone kodami kreskowymi już w momencie, gdy je do Ciebie przywozimy. W przypadku pozostałych rzeczy, które od Ciebie odbieramy, oznaczamy je na miejscu. Spis tego, co zostało włożone przez Ciebie do każdego pojemnika bądź innych rzeczy, trafia do Twojego wirtualnego schowka. Możesz w nim sprawdzić o każdej porze dnia i nocy, co dla Ciebie przechowujemy.

Czy zapewniacie transport rzeczy na czas przeprowadzki?

Jasne. Zapewniamy zarówno transport rzeczy do nowego mieszkania jak i możliwość przechowania Twoich rzeczy w naszym magazynie, jeśli jeszcze nie możesz przeprowadzić się do nowego mieszkania.

Ile będzie mnie kosztować przeprowadzka?

Odezwij się do nas w tej sprawie telefonicznie (22 122 0234) bądź mailowo (info@www.wiecejmiejsca.pl). Aby odpowiedzieć na to pytanie, potrzebujemy więcej informacji. Np.: w jakiej jesteś sytuacji, czego potrzebujesz, ile i jakich rzeczy chcesz oddać na przechowanie na czas przeprowadzki, skąd mamy je odebrać, czy w budynku jest winda, na którym piętrze mieszkasz. Im więcej nam powiesz, tym bardziej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę będziemy mogli przygotować.

Czy większe rzeczy, które nie zmieszczą się do pojemników, też można Wam oddać na przechowanie w trakcie przeprowadzki?

Jasne. Jesteśmy w stanie przechować także rzeczy o niestandardowych wymiarach takie jak: narty, walizki, rowery, meble. Aby mieć pewność, czy przechowamy Twoją rzecz, skontaktuj się z nami telefonicznie (22 122 0234) bądź mailowo (info@www.wiecejmiejsca.pl) i powiedz, co to jest.

Czy możecie spakować rzeczy za mnie?

Jasne, jeśli tylko nie masz na to ochoty, czasu albo możliwości, możesz zostawić tę część nam. Z przyjemnością ją za Ciebie wykonamy.

Czy wykonujecie montaż i demontaż mebli?

Z reguły nie mamy z tym problemu. Daj nam wcześniej znać jakie meble chcesz zdemontować.

Czy muszę podpisywać z Wami jakąś umowę dotyczącą przeprowadzki i przechowywania rzeczy?

Nie. Nie lubimy papierkowej roboty i dlatego u nas wszystko odbywa się bez zbędnych formalności za pomocą naszej strony. Warunkiem skorzystania z usługi jest zaakceptowanie regulaminu i polityki prywatności. Jeśli chciałbyś się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem procesu zamawiania usługi, możesz je znaleźć na dole naszej głównej strony www.wiecejmiejsca.pl.

 

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30