Czuj się z nami bezpiecznie! Czyli o tym, jak dbamy o Twoje i nasze zdrowie podczas pandemii - Więcej Miejsca

ZIMOWA ZNIŻKA

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Czuj się z nami bezpiecznie! Czyli o tym, jak dbamy o Twoje i nasze zdrowie podczas pandemii

Przeprowadzka, czy też decyzja o umieszczeniu mebli w przechowalni dla wielu osób może być stresującym doświadczeniem. Zwłaszcza teraz, gdy stres potęguje strach przed koronawirusem. Chcemy by współpraca z nami była dla Ciebie wygodna, łatwa i – co obecnie najważniejsze – niegroźna dla zdrowia. Dlatego wprowadziliśmy szereg reguł, których trzymamy się już od początku lockdownu.

Dowiedz się jakich zabezpieczeń i procedur pilnujemy, aby self storage, przechowywanie i usługa przeprowadzek z Więcej Miejsca były dla Ciebie bezpieczne. Zobacz jak dbamy o Twoje i nasze zdrowie podczas pandemii koronawirusa!

Przechowalnia mebli a środki ochrony osobistej

W czasie odbierania od Ciebie mebli do przechowalni czy też transportowania ich ze starego do nowego mieszkania lub biura przestrzegamy wytycznych sanitarnych. Nasi pracownicy, którzy mają kontakt z klientem, jak również z jego rzeczami mają na sobie środki ochrony osobistej – maseczki oraz jednorazowe rękawiczki. Używają także preparatów do dezynfekcji. Dzięki tym zabezpieczeniom możesz być pewny, że zarówno Ty, my, jak i transportowane czy przechowywane rzeczy nie są narażone na niebezpieczeństwo kontaktu z wirusami. Pamiętamy także o zachowaniu bezpiecznego dystansu, przebywając w domach klientów czy odbierając rzeczy podczas transportu. Jesteśmy również otwarci na indywidualne prośby czy propozycje dotyczące względów sanitarnych.

Przechowywanie i usługi przeprowadzek – 100% kontakt online

Już od samego początku funkcjonowania praktykujemy zasadę, aby wszystkie formalności klient mógł załatwić online. Dla Twojej wygody oraz bezpieczeństwa, umowę na nasze usługi podpisać możesz zdalnie. Wszystkie wymagane dokumenty prześlemy Ci w wersji elektronicznej, bez obowiązkowego spotkania, które mogłoby wywołać u Ciebie ewentualny dyskomfort czy strach przed koronawirusem. Jesteśmy również nastawieni na transakcje online, dlatego za przechowalnie czy transport rzeczy możesz zapłacić przelewem. Jeśli interesuje Cię przechowywanie i usługi przeprowadzek nie ma również konieczności, abyśmy przyjeżdżali do Ciebie w celu zrobienia wizji lokalnej. W pełni wystarczą nam zdjęcia rzeczy i mebli czy wnętrz domów oraz biur wraz z listą mienia, którą mamy się zaopiekować. Na ich podstawie będziemy mogli zabrać się do pracy, nie narażając przy tym Twojego i naszego zdrowia.

Self storage i koronawirus

Naszą alternatywą dla często spotykanej metody przechowywania self-storage jest magazyn Więcej Miejsca. To system bardzo bezpieczny zarówno dla Twoich rzeczy, jak i Twojego zdrowia. Dzięki temu, że nasi klienci nie odwiedzają magazynów, nie rozpowszechniamy publicznie informacji o tym, gdzie znajdują się Twoje rzeczy. A żeby je odebrać, nie musisz narażać swojego zdrowia i jechać do fizycznej skrytki, gdzie możesz mieć kontakt z innymi klientami. Wszystkie rzeczy, które oddajesz do naszej przechowalni, spisujemy w formie elektronicznej listy. Gdy tylko będziesz potrzebować swoich rzeczy lub mebli, wystarczy, że sprawdzisz zawartość swojego schowka online, a nasi pracownicy przywiozą Ci je z magazynu prosto pod drzwi mieszkania czy biura.

Nasz magazyn i auta, którymi odbieramy rzeczy, są regularnie czyszczone, sprzątane i dezynfekowane. Dlatego przechowanie oraz transport Twoich rzeczy z powrotem do domu, z pewnością będzie bezpieczny i nie będzie wiązał się z przywiezieniem do domu wirusa.

Chcemy, żebyś korzystając z naszych usług, czuł się bezpiecznie i komfortowo. Jeśli masz propozycje, co jeszcze możemy zrobić, żeby ulepszyć nasze procedury sanitarne, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Dbajmy o siebie nawzajem i do zobaczenia w Więcej Miejsca!

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30