Hotel dla twoich rzeczy Warszawa - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Hotel dla rzeczy

Prywatny Hotel dla Rzeczy i Mebli, które są dla Ciebie ważne

hotel dla rzeczyJesteś w posiadaniu cennych, wartościowych, ważnych lub po prostu potrzebnych przedmiotów, których nie masz jak przechować? Zależy Ci na zapewnieniu im jak najlepszych warunków? Wybierz Hotel dla Rzeczy, który oferuje Więcej Miejsca. Hotel dla Twoich Rzeczy to usługa, w ramach której zapewniamy kompleksowe przechowywanie przedmiotów niezależnie od gabarytu w optymalnych warunkach otoczenia. Dysponujemy zamkniętą przestrzenią magazynową, wewnątrz której panuje stała temperatura i wilgotność powietrza. To stwarza dogodne warunki do przechowywania wszystkich typów przedmiotów – od papieru, przez tekstylia, aż po zabytkowe meble.

Jak działa Hotel dla Twoich Rzeczy?

Decydując się na odpłatne przechowywanie rzeczy – tych najmniejszych, i tych całkiem dużych – przekazujesz nam przedmioty cenne i wartościowe. Podczas gdy część z nich reprezentuje wartość finansową, inne odznaczają się wartością sentymentalną. Część z nich (np. dokumenty firmowe) jesteś zobligowany przechowywać, a w razie kontroli udostępnić do wglądu. Jako doświadczony dostawca usług z zakresu przechowywania rzeczy, doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Zależy nam na tym, żeby wszystkie przedmioty korzystające z gościnności Hotelu dla Rzeczy były przechowywane w jak najlepszych warunkach. Dotyczy to zarówno warunków temperaturowych, jak i zabezpieczenia przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. W tym celu w bardzo przemyślany sposób zarządzamy „pokojami” w naszym hotelu i dbamy o to, żeby jego obsługa traktowała „gości” z należnym szacunkiem. Pomaga nam w tym nowoczesny system informatyczny, dzięki któremu przez cały czas korzystania z usługi masz wgląd do listy przechowywanych przedmiotów i w każdej chwili możesz zamówić ich transport powrotny – obsługujemy zarówno transport pojedynczych przedmiotów, jak i całości przechowywanych dóbr. Co ważne, zamówienie zwrotu przedmiotu nie jest jednoznaczne z jego „wymeldowaniem” z hotelu. Dokumenty, które były potrzebne do wglądu, w każdej chwili mogą zostać przez nas ponownie odebrane i przechowywane. Dotyczy to każdego przedmiotu z listy inwentaryzacyjnej.

Dlaczego warto skorzystać z usług Hotelu dla Twoich Rzeczy?

Hotel dla Twoich Rzeczy to liczne korzyści, dla Ciebie i przechowywanych przedmiotów. Do najważniejszych zaliczyć możemy:

  • bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów (ochrona przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, ochrona przed kradzieżą),
  • komfort (zapewniamy odbiór, przechowujemy i zwracamy przedmioty zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz),
  • stały dostęp do listy odebranych na przechowanie rzeczy (dzięki zastosowanym rozwiązaniom informatycznym masz stały dostęp do listy przechowywanych przedmiotów, dzięki czemu niczego nie musisz już szukać),
  • korzystne warunki współpracy (zapewniamy komfort hotelu w cenie hostelu, z klientami rozliczamy się w zależności od objętości przechowywanych przedmiotów).

hotel dla rzeczy

Hotel dla Twoich Rzeczy – Warszawa i Okolica 

Osoby z terenu miasta Warszawa i okolicy zainteresowane komfortowych przechowywaniem rzeczy w naszym Hotelu dla Twoich Rzeczy zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Więcej Miejsca oraz kontaktu. Zapewniamy kompleksową obsługę procesu przechowywania – od pakowania i odbioru rzeczy, przez ich przechowywanie, aż po zwrot do właściciela. Realizujemy przy tym usługi transportu rzeczy wielkogabarytowych i niestandardowych, co w znaczący sposób przekłada się na atrakcyjność naszej oferty i jej korzystną cenę w porównaniu z innymi podobnymi ofertami dostępnymi na rynku.

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30