Przechowalnia rzeczy - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Przechowalnia rzeczy

Miejsca nigdy dość, ale zamiast zastanawiać się nad zmianą lokalu mieszkalnego lub biurowego oraz przeprowadzką bądź denerwować z powodu braku komórki lokatorskiej, często wystarczy znaleźć dodatkową przestrzeń dla nagromadzonych przez siebie przedmiotów. Magazynowanie rzeczy w domu w końcu doprowadzi do tego, że poczujesz się przytłoczony liczbą przedmiotów w swoim otoczeniu. Podobnie może być i w biurze. Jeśli z każdej strony otaczają Cię segregatory z danymi czy niepotrzebne meble, trudno skoncentrować się na obowiązkach. Na szczęście zawsze możesz skorzystać z naszej przechowalni rzeczy w Warszawie i mieć Więcej Miejsca.

Zadbamy o Twój dobytek! Jak magazynujemy powierzone nam przedmioty? Przede wszystkim wykonujemy ich inwentaryzację i wprowadzamy do Twojego indywidualnego konta w systemie. Dzięki temu w każdej chwili możesz podejrzeć online, co znajduje się w naszym obiekcie. Nie musisz zgadywać i zastanawiać się, gdzie podziałeś konkretne ubrania czy książki. Jeśli potrzebujesz akurat konkretnego segregatora, większych koszulek dla dorastającej pociechy lub naszła Cię ochota na słuchanie starych płyt, zamawiasz zwrot określonego pojemnika i przywozimy Ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich rzeczy, nasza przechowalnia rzeczy znajduje się w czystym, zadbanym obiekcie. Twoje przedmioty umieszczamy w wytrzymałych pojemnikach, wykonanych z solidnego plastiku. Nie ryzykujesz, że Twój dobytek się pobrudzi, zniszczy czy będzie miał kontakt z wodą w trakcie ich odbioru czy zwrotu. Śpisz spokojnie, podczas gdy Twoje rzeczy są magazynowane w naszej przechowalni. Masz więcej miejsca i stały kontakt z naszą firmą.

Magazynujesz bez ograniczeń. Sam decydujesz, jak długo będziesz trzymać u nas swoje książki, dokumenty, ubrania czy inne przedmioty. Jeśli remont się wydłuża, wciąż nie masz dość miejsca i nie zrobiłeś porządków w mieszkaniu, zawsze możesz przedłużyć okres korzystania z naszych usług. Przechowalnia rzeczy zawsze jest do Twojej dyspozycji, a im więcej naszych pojemników zapełnisz, tym korzystniejszą ofertę Ci zaproponujemy. Możesz oczywiście przechowywać rzeczy w swoich kartonach czy pojemnikach.

Nasz magazyn to nowy, bardzo komfortowy sposób przechowywania, dostosowany do Twoich bieżących potrzeb. Oferujemy usługi self storage w Warszawie.

 

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30