Przeprowadzki firm i mieszkań - Warszawa | Firma przeprowadzkowa

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Mieszkanie kupione? To nie koniec przygód, bo zaraz czeka Cię przeprowadzka. Skorzystaj z naszej pomocy i zdejmij sobie ten temat z głowy. Jeśli jednak masz wystarczająco odwagi, by przejść przez ten bolesny proces na własną rękę, wynajmij nasze solidne plastikowe pojemniki i chociaż tak daj sobie pomóc. Wybierz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, oszczędź sobie oraz najbliższym trochę stresu i ciesz się lepiej wykorzystanym czasem.

Plastikowe pojemniki Więcej Miejsca to idealne rozwiązanie na czas przeprowadzki, przechowywania, remontu czy transportu Twoich rzeczy, w tym: dokumentów i akt osobowych, odzieży i obuwia, książek, drobnego sprzętu IT, rzeczy kuchennych.
pojemnik

Bezpieczeństwo Twoich Rzeczy

Nasze pojemniki zostały wykonane z utwardzonego plastiku. Są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i kontakt z wodą.

Optymalizacja powierzchni

Pojemniki mają trapezową konstrukcję. Na jednym możesz postawić bezpiecznie 5 kolejnych, dzięki czemu zajmą mało miejsca.

Ochrona środowiska

Ze względu na bardzo solidną konstrukcję, nasze pojemniki są wielokrotnego użytku. Nie trzeba ich wyrzucać do kosza po jednym użyciu.

Wygodne użycie i oszczędność czasu

Pojemników nie musisz składać. Rzeczy szybko i łatwo pakujesz oraz wykładasz – wystarczy otworzyć lub zamknąć pokrywę. Boczne uchwyty ułatwiają przenoszenie pojemników.

Proste zamówienie

Wypełniasz prosty formularz. Przesyłamy Ci darmową wycenę. Dostarczymy i odbieramy od Ciebie pojemniki prosto spod Twoich drzwi.

special 1

Dostarczamy

Ci nasze pojemniki

special 2

Pakujesz się i używasz

ich według własnych potrzeb

special 3
special arrow

Odbieramy

od Ciebie puste pojemniki

Przewieziemy dla Ciebie kilka rzeczy, małych i dużych albo całe mieszkanie lub biuro. Oferujemy przeprowadzki głównie na terenie Warszawy i okolic, ale w miarę potrzeby, przeprowadzimy Cię do innego miasta albo z innego miasta do Warszawy. Na kilka dni przed przeprowadzką dostarczymy Ci nasze solidne pojemniki na spakowanie prywatnych rzeczy. Jeśli chcesz, możesz to zadanie zostawić nam. W miarę potrzeby, część rzeczy możemy przechować dla Ciebie w naszej przechowalni, zanim trafią do Twojego nowego mieszkania lub biura. Pomożemy Ci szybko, łagodnie i przyjemnie przejść przez Twoją przeprowadzkę.

Wynajem
pojemników

0,50zł / dzień za każdy pojemnik

Dostawa i odbiór pojemników

od 69zł w jedną stronę

Wynajem pojemników

Minimalne warunki wynajmu: przynajmniej 10 pojemników na co najmniej jeden tydzień. Pojemniki możesz wynająć na krótszy okres, ale płatność i tak będzie za tygodniowy wynajem.

Dostawa i odbiór pojemników

Opłata za dostawę oraz odbiór pojemników jest uzależniona od ilości pojemników, jaka zostanie do Ciebie dostarczona.

Solidne pojemniki

Koniec stresu. Oszczędność pieniędzy i czasu na zakup, składanie i zaklejanie kartonów

Usługa door-to-door

Dostarczamy Ci pojemniki.
Odbieramy od Ciebie rzeczy. Ty wypoczywasz

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy ubezpieczenie w cenie

Przechowalnia rzeczy

Nie męcz rodziny i znajomych.
Dysponujemy dla Ciebie własnym magazynem

Każdy, kto choć raz organizował przeprowadzkę na własną rękę wie, ile czasu, stresu i wysiłku to kosztuje, szczególnie w dużym mieście, takim jak Warszawa. Więcej Miejsca pragnie, aby klienci mieli przyjemne wspomnienia żegnając stare i witając nowe miejsce zamieszkania czy pracy. Dlatego oferujemy nowoczesne podejście do tematu przeprowadzki. Zamiast tradycyjnych kartonów, używamy naszych solidnych pojemników. Jeśli musisz opuścić stare mieszkanie czy biuro, ale nie możesz jeszcze wprowadzić się do nowego, zabierzemy Twoje rzeczy do naszego bezpiecznego magazynu. Przechowamy je dla Ciebie tak długo, jak będzie trzeba, tworząc dla Ciebie katalog online przechowywanych rzeczy. Dzięki temu podejrzysz rzeczy oddane nam na przechowanie i zamówisz ich zwrot, gdy będą potrzebne. Jeśli zatem nie masz czasu, ochoty i siły, by samemu radzić sobie z przeprowadzką, skorzystaj z naszej pomocy. Zaoferujemy Ci pełne zaangażowanie i wsparcie od samego początku.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami albo zajrzyj do sekcji Częste pytania

Przeprowadzki w Warszawie

Jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania lub biura na terenie Warszawy, zobacz naszą ofertę pojemników wykorzystywanych właśnie do przeprowadzki. Pudełka są bardzo pojemne i pakowne, a ich kształt pozwala umieścić na pudełku aż 5 kolejnych, co daje dużą oszczędność miejsca w Twoim mieszkaniu lub biurze w trakcie pakowania. Pojemniki dowozimy do Ciebie pod drzwi, dzięki czemu musisz jedynie umieścić w nich rzeczy. Możesz również skorzystać z naszej pomocy w pakowaniu. Pojemniki są wielokrotnego użytku ze względu na solidną konstrukcję. Pokrywa szczelnie zamyka pudełko, przez co nie dostaje się do niego kurz.

Organizując przeprowadzkę firmy do nowego miejsca warto zadbać o porządek.. Jeśli na coś zabraknie Tobie miejsca, możesz skorzystać z naszej przechowalni rzeczy, dokumentów i mebli. Wszystko przechowamy dla Ciebie tak długo, jak będziesz tego potrzebował.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się magazynowaniem i przeprowadzką firm oraz mieszkań w Warszawie i okolicach (realizujemy też zlecenia spoza Warszawy). Możemy zaoferować przechowywanie rzeczy w wynajętych pojemnikach albo na określonej powierzchni magazynowej. Wszystko przechowywane jest w bezpiecznym, zadbanym magazynie. Przywieziemy i odbierzemy pojemniki, dokumenty oraz inne rzeczy i meble spod Twoich drzwi, więc nie musisz zawracać głowy swojej rodzinie czy znajomym. My zajmiemy się wszystkim, a ty bez stresu będziesz odpoczywać. Dzięki naszemu rozwiązaniu, nie musisz kupować kartonów, zaklejać ich i podpisywać, co się w nich znajduje. Oszczędzasz dzięki temu zarówno czas, jak i pieniądze. Nie musisz wynajmować specjalnie samochodu do przewiezienia Twoich pudełek. To my zajmiemy się ich transportem do magazynu oraz zwrotem rzeczy do Ciebie, gdy będą Ci potrzebne.

Jesteśmy firmą, która oferuje przeprowadzkę w Warszawie i kompleksowo zadba o rzeczy, które umieścisz w naszym pojemnikach lub dokumenty i meble.

Jeśli masz pytania lub chcesz poznać indywidualną wycenę, odezwij się do nas!

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30