Przeprowadzki firm i mieszkań - Warszawa | Firma przeprowadzkowa

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Mieszkanie kupione? To nie koniec przygód, bo zaraz czeka Cię przeprowadzka. Skorzystaj z naszej pomocy i zdejmij sobie ten temat z głowy. Jeśli jednak masz wystarczająco odwagi, by przejść przez ten bolesny proces na własną rękę, wynajmij nasze solidne plastikowe pojemniki i chociaż tak daj sobie pomóc. Wybierz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, oszczędź sobie oraz najbliższym trochę stresu i ciesz się lepiej wykorzystanym czasem.

Plastikowe pojemniki Więcej Miejsca to idealne rozwiązanie na czas przeprowadzki, przechowywania, remontu czy transportu Twoich rzeczy, w tym: dokumentów i akt osobowych, odzieży i obuwia, książek, drobnego sprzętu IT, rzeczy kuchennych.
pojemnik

Bezpieczeństwo Twoich Rzeczy

Nasze pojemniki zostały wykonane z utwardzonego plastiku. Są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i kontakt z wodą.

Optymalizacja powierzchni

Pojemniki mają trapezową konstrukcję. Na jednym możesz postawić bezpiecznie 5 kolejnych, dzięki czemu zajmą mało miejsca.

Ochrona środowiska

Ze względu na bardzo solidną konstrukcję, nasze pojemniki są wielokrotnego użytku. Nie trzeba ich wyrzucać do kosza po jednym użyciu.

Wygodne użycie i oszczędność czasu

Pojemników nie musisz składać. Rzeczy szybko i łatwo pakujesz oraz wykładasz – wystarczy otworzyć lub zamknąć pokrywę. Boczne uchwyty ułatwiają przenoszenie pojemników.

Proste zamówienie

Wypełniasz prosty formularz. Przesyłamy Ci darmową wycenę. Dostarczymy i odbieramy od Ciebie pojemniki prosto spod Twoich drzwi.

special 1

Dostarczamy

Ci nasze pojemniki

special 2

Pakujesz się i używasz

ich według własnych potrzeb

special 3
special arrow

Odbieramy

od Ciebie puste pojemniki

Przewieziemy dla Ciebie kilka rzeczy, małych i dużych albo całe mieszkanie lub biuro. Oferujemy przeprowadzki głównie na terenie Warszawy i okolic, ale w miarę potrzeby, przeprowadzimy Cię do innego miasta albo z innego miasta do Warszawy. Na kilka dni przed przeprowadzką dostarczymy Ci nasze solidne pojemniki na spakowanie prywatnych rzeczy. Jeśli chcesz, możesz to zadanie zostawić nam. W miarę potrzeby, część rzeczy możemy przechować dla Ciebie w naszej przechowalni, zanim trafią do Twojego nowego mieszkania lub biura. Pomożemy Ci szybko, łagodnie i przyjemnie przejść przez Twoją przeprowadzkę.

Wynajem
pojemników

0,50zł / dzień za każdy pojemnik

Dostawa i odbiór pojemników

od 69zł w jedną stronę

Wynajem pojemników

Minimalne warunki wynajmu: przynajmniej 10 pojemników na co najmniej jeden tydzień. Pojemniki możesz wynająć na krótszy okres, ale płatność i tak będzie za tygodniowy wynajem.

Dostawa i odbiór pojemników

Opłata za dostawę oraz odbiór pojemników jest uzależniona od ilości pojemników, jaka zostanie do Ciebie dostarczona.

Solidne pojemniki

Koniec stresu. Oszczędność pieniędzy i czasu na zakup, składanie i zaklejanie kartonów

Usługa door-to-door

Dostarczamy Ci pojemniki.
Odbieramy od Ciebie rzeczy. Ty wypoczywasz

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy ubezpieczenie w cenie

Przechowalnia rzeczy

Nie męcz rodziny i znajomych.
Dysponujemy dla Ciebie własnym magazynem

Każdy, kto choć raz organizował przeprowadzkę na własną rękę wie, ile czasu, stresu i wysiłku to kosztuje, szczególnie w dużym mieście, takim jak Warszawa. Więcej Miejsca pragnie, aby klienci mieli przyjemne wspomnienia żegnając stare i witając nowe miejsce zamieszkania czy pracy. Dlatego oferujemy nowoczesne podejście do tematu przeprowadzki. Zamiast tradycyjnych kartonów, używamy naszych solidnych pojemników. Jeśli musisz opuścić stare mieszkanie czy biuro, ale nie możesz jeszcze wprowadzić się do nowego, zabierzemy Twoje rzeczy do naszego bezpiecznego magazynu. Przechowamy je dla Ciebie tak długo, jak będzie trzeba, tworząc dla Ciebie katalog online przechowywanych rzeczy. Dzięki temu podejrzysz rzeczy oddane nam na przechowanie i zamówisz ich zwrot, gdy będą potrzebne. Jeśli zatem nie masz czasu, ochoty i siły, by samemu radzić sobie z przeprowadzką, skorzystaj z naszej pomocy. Zaoferujemy Ci pełne zaangażowanie i wsparcie od samego początku.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami albo zajrzyj do sekcji Częste pytania

Przeprowadzki w Warszawie

Jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania lub biura na terenie Warszawy, zobacz naszą ofertę pojemników wykorzystywanych właśnie do przeprowadzki. Pudełka są bardzo pojemne i pakowne, a ich kształt pozwala umieścić na pudełku aż 5 kolejnych, co daje dużą oszczędność miejsca w Twoim mieszkaniu lub biurze w trakcie pakowania. Pojemniki dowozimy do Ciebie pod drzwi, dzięki czemu musisz jedynie umieścić w nich rzeczy. Możesz również skorzystać z naszej pomocy w pakowaniu. Pojemniki są wielokrotnego użytku ze względu na solidną konstrukcję. Pokrywa szczelnie zamyka pudełko, przez co nie dostaje się do niego kurz.

Organizując przeprowadzkę firmy do nowego miejsca warto zadbać o porządek.. Jeśli na coś zabraknie Tobie miejsca, możesz skorzystać z naszej przechowalni rzeczy, dokumentów i mebli. Wszystko przechowamy dla Ciebie tak długo, jak będziesz tego potrzebował.

Przeprowadzki firm

Przeniesienie przestrzeni biurowej to wyzwanie. Szczególnie, kiedy nie chcesz narazić firmy na niepotrzebny przestój. Wystarczy, że powierzysz to zadanie profesjonalistom z naszej firmy, którzy zadbają o odpowiednią logistykę. Kiedy wszystko zostanie odpowiednio oznaczone, przygotowane we właściwy sposób, zdecydowanie prościej jest zadbać o porządek.

Nasza firma oferuje na czas przeprowadzki także usługę wynajmu plastikowych pojemników, które idealnie sprawdzają się do przewożenia delikatnych przedmiotów, takich jak sprzęt elektroniczny, rzeczy kuchni, kwiatów czy ważnych dokumentów oraz materiałów marketingowych.

To Ty decydujesz, jak bardzo kompleksowa usługa jest Ci potrzebna. Możemy dostarczyć jedynie pojemniki, które ułatwią Ci pakowanie przedmiotów jak i zadbać o całościową przeprowadzkę wraz z demontażami, pakowaniem i przewiezieniem rzeczy do docelowego nowego biura. Jeśli twoja przestrzeń biurowa wciąż jest nieprzygotowana, możemy przechować Twoje sprzęty w naszym magazynie tak długo, jak tego potrzebujesz. U nas bezpieczne będą zarówno dokumenty firmowe jak i sprzęty czy meble. To od Ciebie zależy co nam powierzysz. Dodatkowo, w każdym momencie, gdy będziesz czegoś potrzebować, przywieziemy to do Ciebie we wskazane miejsce.

Przeprowadzki mieszkań

Nasza oferta skierowana jest także do klientów indywidualnych, którzy planują przeprowadzkę do nowego mieszkania czy domu. Działamy tak, aby pomóc Wam się przeprowadzić bezstresowo i z uśmiechem na twarzy. Chcemy zabrać jak najwięcej stresu z Waszych barków i pokazać Wam, że pakowanie i przewożenie rzeczy to wyzwanie, ale z odpowiednią pomocą, jest proste w realizacji.

Rzetelna firma - przeprowadzki w Warszawie

Oferujemy kompleksową usługę przeprowadzki. Wynajmujemy wygodne i pojemne plastikowe pojemniki, w których bezpiecznie przetransportujesz rzeczy z jednego miejsca do drugiego. W zależności od zakresu współpracy, możesz zamówić same pojemniki i przeprowadzić się indywidualnie lub zlecić nam całościową usługę przewozu Twoich rzeczy w nowe miejsce, z opcją pakowania i demontażu oraz montażu mebli.

Oferujemy także wynajem przestrzeni magazynowej i robimy to w nowoczesny sposób. To Ty określasz przestrzeń, która dopasuje się do Twoich potrzeb. Jeśli nie jesteś pewien, jakiej powierzchni potrzebujesz, pomożemy Ci w tym. Możesz w naszym magazynie składować większość rzeczy, jakie trzymasz w domu czy biurze. Od przedmiotów przeznaczonych do przeprowadzki, które jeszcze nie mają swojego nowego miejsca przez dokumenty firmowe, po sezonowy sprzęt sportowy. W oferowanych przez nas magazynach rzeczy możesz przechowywać w pojemnikach lub wynajmować konkretną przestrzeń magazynową. Płacisz tylko za to, ile miejsca tak naprawdę zajmuje Twoje mienie. Nie za magazyn o większej powierzchni (której częściowo nie potrzebujesz) czy cały kontener.

Kiedy skończysz remont lub będziesz potrzebować swoich rzeczy - wystarczy, że dasz nam znać. Dostarczymy je w wybrane przez Ciebie miejsce.

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie - to nasza domena. Dlatego jeśli masz niestandardową potrzebę, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub potrzebujesz indywidualnej wyceny usługi - skontaktuj się z nami.

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30