Self storage - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Self storage

Pomysł na stworzenie Więcej Miejsca – przestrzeni do przechowywania rzeczy, jak większość wynalazków, zrodził się ze zwykłej ludzkiej potrzeby. Potrzeby przechowywania rzeczy, z którymi nie ma co zrobić, ale szkoda się z nimi na dobre rozstawać, bo koniec końców, nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą. Nasz magazyn to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, w którym twoje książki, ubrania, płyty, sprzęt sportowy, dokumenty czy meble znajdą chwilową bezpieczną przystań.

Więcej miejsca na Twoje rzeczy! Wygodniej niż w nasz self storage

Klientami naszej warszawskiej przechowalni są osoby o rożnych profesjach oraz firmy i instytucje. Łączy ich jedno – brak miejsca! Nasza usługa magazynowania ten podstawowy problem rozwiązuje – oferuje przestrzeń, w której można bezpiecznie składować dowolne przedmioty, które nie mieszczą się już w Twoim domu, piwnicy, biurze czy komórce lokatorskiej. Oprócz miejsca dodajemy coś ekstra – w przeciwieństwie do magazynów self storage, oferujemy także odbiór i zwrot twoich rzeczy, bezpośrednio z twojego mieszkania czy biura.

Zapakuj rzeczy do naszych solidnych pojemników

Jeśli nie dysponujesz własnymi kartonami, dostaniesz od nas specjalne pojemniki do przechowywania rzeczy. Wykonane z utwardzanego plastiku pudła są pojemne, proste w obsłudze i są gwarancją tego, że Twoje mienie będzie u nas bezpieczne. Niech nie zwiedzie Cię sympatyczny kolor i wygląd naszych pojemników! W kwestii przechowywania i ochrony zdeponowanych u nas rzeczy jesteśmy bardzo poważni. Nasze skrzynie wpisują się także w ekologiczne trendy. Są wielokrotnego użytku w przeciwieństwie do tradycyjnych papierowych kartonów, które często po jednokrotnym użyciu, trafiają do kosza. A do tego – niezwykle wygodne i pakowne – dla przykładu, tylko w jednym pojemniku zmieścisz ok 80książek, albo 120 sztuk dziecięcych ubranek czy 10 dużych segregatorów z dokumentami. Magazyny self storage tego Ci nie zapewnią. Jest coś jeszcze!

Wolisz prosty wirtualny magazyn czy przegrzebywanie się przez stos rzeczy w boksie magazynowym self-storage?

Choć nasze zaplecze działa stacjonarnie, zadbaliśmy także o cyfrową wersję naszej przechowalni. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, dostaniesz od nas dostęp do konta online, w którym znajdziesz spis magazynowanych rzeczy. Przy użyciu smartfona czy laptopa będziesz mógł w prosty sposób zarządzać zdeponowanym mieniem. Nie, nie musisz do nas dzwonić. Kilka kliknięć wystarczy też, żeby przechowywane u nas rzeczy trafiły z powrotem pod wskazany przez Ciebie adres. Proste i intuicyjne narządzie online, które zaprojektowaliśmy, przypadnie Ci do gustu.

Dla chomików, rodziców, moli książkowych, firm. Magazynowanie dla wszystkich!

Kto powinien skorzystać z naszej usługi przechowania? Jeśli to czytasz, przeczuwamy, że możesz to być właśnie Ty! Być może się przeprowadzasz i nie masz co zrobić z ciuchami i meblami. Być może Twoje dziecko ma w pokoju za dużo zabawek, które chcesz jednak zachować dla młodszego rodzeństwa. Może z miłości do czytania, nagromadziłeś zbyt przepełnioną półkami bibliotekę? Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Chomikowanie to często druga natura człowieka, ale nasza przestrzeń życiowa nie powinna na tym cierpieć. Deponując rzeczy w naszym magazynie pomożemy Ci odzyskać przestrzeń, spokój oraz uporządkować Twoje mieszkanie czy biuro. Bo inaczej niż w self-storage – nasi wykwalifikowani i sympatyczni pracownicy przyjadą bezpośrednio do twojego mieszkania czy biura i zajmą się ciężką pracą, a Ty nie będziesz musiał nawet opuszczać swoich czterech kątów.

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30