Wynajem magazynu Warszawa - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Wynajem magazynu – Warszawa

magazyn na wynajem - WarszawaNowoczesne budownictwo mieszkaniowe nie przewiduje zbyt wiele miejsca na przechowywanie. Problemów może nastręczać przechowywanie sprzętu sportowego dedykowanego do użytku sezonowego, dekoracji świątecznych, odzieży sezonowej, ubrań, z których wyrastają dzieci a których nie chcemy się pozbywać, bo będą nam potrzebne dla młodszego rodzeństwa, gdy podrośnie. Z podobnymi problemami spotykają się użytkownicy biur i lokali usługowych, nie wspominając nawet o osobach będących w trakcie przeprowadzki. Jedną z alternatyw, kiedy zaczyna nam brakować miejsca lub jesteśmy zmuszeni do okresowego przechowania rzeczy poza miejscem zamieszkania/pracy jest wynajem magazynu – Warszawa, który oferuje wiele lokalizacji, w ramach jakich możemy wynająć jednostkę magazynową do własnego użytku. A co w sytuacji, kiedy magazyny na wynajem dużo kosztują, bo często płacimy w nich za powierzchnię, której nie wykorzystujemy w 100%? Czy na rynku działa elastyczna przechowalnia rzeczy, z usług której możemy korzystać w zależności od bieżącego zapotrzebowania?

Elastyczne magazyny na wynajem – Warszawa i okolica

Na terenie miasta Warszawa jest wygodna opcja magazynowania, jaką oferuje Więcej Miejsca. Nasza firma  specjalizuje się w wykonywaniu usług przechowywania, które – w odróżnieniu od standardowego wynajmu magazynu – możemy elastycznie dopasowywać do waszych potrzeb, gdzie każdorazowo poniesiecie opłatę za powierzchnię magazynową, z której rzeczywiście korzystacie. Elastyczne magazyny na wynajem to bardzo dogodna forma przechowywania np.:

  • nadmiaru drobnych rzeczy, jakie macie w mieszkaniu czy biurze, które przeszkadzają wam w codziennym funkcjonowaniu,
  • mebli na czas remontu,
  • przedmiotów wartościowych,
  • dokumentów (w tym dokumentów firmowych),
  • sprzętu sportowego, z którego korzystacie sezonowo.

Dlaczego Więcej Miejsca a nie wynajem magazynu, który działa tradycyjnie?

Jedną z podstawowych zalet formuły przechowywania mienia Klientów oferowanej przez Więcej Miejsca jest korzystny system rozliczania usług i możliwość „dopasowania” rozmiaru wynajmowanego magazynu do objętości magazynowanych przedmiotów. Dzięki temu magazyn na wynajem jest tańszy niż w przypadku wynajmu całej jednostki np. boxa. Jednak na tym atuty oferowanej usługi się nie kończą.

Wynajmując miejsce magazynowane w omawianej formule mamy stały dostęp do listy przechowywanych przedmiotów. To duża dogodność, zwłaszcza jeśli czegoś szukamy i nie wiemy, gdzie dokładnie dana rzecz się znajduje. Wystarczy, że zweryfikujemy listę przedmiotów przechowywanych w magazynie Więcej Miejsca. Ale to dopiero początek. Jeśli poszukiwany przez nas przedmiot faktycznie został oddany do przechowalni rzeczy, nie musimy nigdzie jechać, aby go odebrać. Wystarczy, że zlecimy jego transport pracownikom magazynu. Przedmiot zostanie nam dostarczony pod wskazany adres na terenie miasta Warszawa. W przypadku magazynów na wynajem, jego odnalezieniem w magazynie i transportem musielibyśmy się zająć we własnym zakresie, tracąc na to czas i energię.

Możliwość zamawiania magazynowanych przedmiotów z dostawą pod wskazany adres to udogodnienie, które w sposób szczególny doceniają osoby oddające do przechowalni duże gabaryty – ich transport nie wymaga dodatkowego opłacenia firmy transportowej, ani wynajmu specjalistycznego samochodu. Wszystkim zajmie się zespół Więcej Miejsca.

Jeśli rozważasz magazyny na wynajem w Warszawie, miej pewność, że możemy Ci dostarczyć usługę o znacznie wyższym standardzie niż wynajem magazynu działającego tradycyjnie, gdzie sam musisz zadbać o logistykę. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30