Magazynowanie mebli - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Magazynowanie mebli

Nie tak łatwo zorganizować przeprowadzkę prywatną czy biurową, remont lub przygotować mieszkanie na wynajem. Im więcej wyposażenia, tym trudniej przewieźć je do nowego domu albo magazynować do chwili aż znów będzie można wszystko poustawiać. Czasem po prostu niezbędna jest większa ilość miejsca do przechowywania. Dlatego zapewniamy Ci magazynowanie mebli w bezpiecznych warunkach, tak długo, jak chcesz.

Więcej Miejsca świadczy usługi w sam raz dla Ciebie, jeśli:
• planujesz remont w nowym domu lub biurze i zastanawiasz się, jak zabezpieczyć wyposażenie,
• szukasz dodatkowej przestrzeni na przechowanie mebli z mieszkania, które chcesz wynająć,
• chcesz ułatwić sobie żmudny proces przeprowadzki i ograniczyć ilość stresów,
• zwyczajnie zaczyna Ci brakować przestrzeni w domu albo biurze.

W naszym magazynie w Warszawie zmieścisz wszystkie swoje meble, sprzęty AGD i RTV, a także wiele innych gabarytowych przedmiotów, które chcesz za jakiś czas przenieść do nowego mieszkania lub biura, oddać swoim pociechom albo wstawić do nieruchomości, którą wynajmujesz.

Przechowywanie mebli w Więcej Miejsca to usługa, dzięki której na bieżąco monitorujesz dzięki naszemu systemowi online, które rzeczy znajdują się w naszym obiekcie. W każdej chwili skorzystasz również z opcji zwrotu części lub wszystkich elementów Twojego dobytku. Dzięki temu, w miarę postępu prac remontowych, możesz powoli wyposażać kolejne pomieszczenia w swoim domu. Nie ryzykujesz ich uszkodzenia, ubrudzenia i nie zagracasz swojej przestrzeni.

Liczy się Twój komfort! Dbamy o to, aby nasze usługi przechowywania wyposażenia domu lub mieszkania były dostosowane do sytuacji, w której się znalazłeś. Zapewniamy możliwość magazynowania mebli przez miesiąc, ale i przez kilka lat – jeśli na przykład czeka Cię dłuższa delegacja lub wyjazd. Jeśli nie masz miejsca lub nie chcesz przechowywać dobytku we własnej przestrzeni, pozostaną bezpieczne w naszym obiekcie.

Dodatkowo, im więcej powierzchni potrzebujesz, tym bardziej konkurencyjną ofertę będziemy w stanie Ci zaproponować. Ponadto zapewnimy transport i załadunek, a gdy będziesz potrzebował dobytku, wystarczy, że wybierzesz opcję zwrotu w aplikacji i wyposażenie z naszego magazynu znów trafi do Twojego domu.

 

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30