Self storage Warszawa - ceny magazynów, charakterystyka

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Częste pytania

Przechowywanie Self storage w Warszawie

self storageCo wyróżnia Więcej Miejsca od tradycyjnych magazynów self storage? Warszawa jest gęsto zaludnionym miastem z niewielkimi mieszkaniami, w których często brakuje miejsca na przechowywanie rzeczy. Z podobnym problemem boryka się też coraz więcej przedsiębiorstw wynajmujących biura w dużych obiektach biznesowych. Magazyny zewnętrzne są pomocą dla mieszkańców stolicy i przedsiębiorców, ale nie są w stanie spełnić oczekiwań każdego.

Czym charakteryzują się usługi Self Storage Warszawa i dlaczego to, co oferuje Więcej Miejsca, jest wygodniejszą opcją?

Self storage w Warszawie to jeden z rodzajów usług przechowywania mienia, zarówno mebli, jak i różnego rodzaju rzeczy, z których korzystamy sezonowo lub okazjonalnie. Jak to działa w praktyce?

Wiele magazynów samoobsługowych umożliwia wynajęcie powierzchni o ustalonym metrażu, za który pobierana jest stała opłata (niezależnie, czy trzymasz tam zestaw mebli, czy tylko rower). Realny koszt przechowania jednej rzeczy w porównaniu z zapełnionym pomieszczeniem jest więc droższy i nieopłacalny. Więcej Miejsca myśli bardziej jednostkowo o Twoich potrzebach. Tu płacisz wyłącznie za wykorzystaną na przechowanie Twoich rzeczy określoną powierzchnię, bądź za wypełniony Twoimi rzeczami pojemnik (lub pojemniki). Nie musisz martwić się, że poniesiesz koszty za miejsce, którego nie wykorzystujesz. Dzięki temu usługa Więcej Miejsca jest znacznie tańsza od usług self storage Warszawa, z których mogli dotychczas korzystać klienci magazynów samoobsługowych. Nie oznacza to jednak, że Klienci Więcej Miejsca mają do dyspozycji ograniczoną przestrzeń magazynowania, przeciwnie. Każdy otrzymuje od nas taką przestrzeń, jakiej aktualnie potrzebuje, co przekłada się prawdopodobnie na najbardziej elastyczną usługę przechowywania w całej Warszawie!

Self storage a kontener: Podobieństwa i różnice

self storage warszawaKontenery to jedna z form magazynowania self storage. Propozycja ta jest korzystna dla osób poszukujących taniej formy przechowywania mienia oraz osób potrzebujących przestrzeni do przechowywania określonych przedmiotów. Kontenery – o ile dobrze zabezpieczymy nasze mienie plandeką – okazują się doskonałym sposobem na sezonowanie motocykli, rowerów, sprzętu sportowego. .

Niektóre rzeczy przechowywane w kontenerach mogą jednak być narażone na działanie warunków atmosferycznych, w szczególności zmiennych temperatur, które prowadzą do skraplania się wody na wewnętrznych ścianach kontenera i powstanie wilgoci. Ta może wpłynąć na przechowywane przedmiotów, dlatego kontenery nie do końca są najlepszym rozwiązaniem do przechowywania książek, dokumentów, tekstyliów oraz innych rzeczy podatnych na negatywny wpływ wilgoci. Dodatkowo w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych  (np. śniegu w zimie), dostęp do kontenera, a wiec tym samym przechowywanych wewnątrz przedmiotów, może być utrudniony. Warto to uwzględnić decydując się na tę formę self storage.

Self storage a kompleksowa obsługa mienia

Kolejnym aspektem jest transport. Do self storage klient najczęściej musi sam się pofatygować. Nie ma problemu, jeżeli przechowujesz drobne przedmioty, czy walizki (tracisz wówczas “tylko” czas i ponosisz koszty dojazdu). Wszystko komplikuje się, gdy masz odebrać pralkę, kanapę lub większą liczbę mebli. Co prawda Warszawa ma coraz lepszą komunikację, ale to raczej nie pomoże Ci w transporcie tak nieporęcznego ładunku. Musisz więc mieć własne auto lub je wynająć – a to kolejny, dodatkowy koszt. Więcej Miejsca ceni Twój czas i pieniądze, dlatego idzie o krok dalej niż typowe magazyny self storage. Wystarczy zgłosić chęć odebrania przedmiotu lub pojemnika i ustalić dogodny termin, a rzeczy „same do Ciebie przyjadą”. Dodatkowo, w Więcej Miejsca nie wnosisz depozytu i nie opłacasz ekstra ubezpieczenia, bo masz je już w pakiecie.

Storage Warszawa z odbiorem

storage warszawaPodczas gdy do wielu magazynów, przechowalni i schowków typu self storage musisz samodzielnie przetransportować rzeczy, do Więcej Miejsca przewieziemy je od Ciebie sami. To niezwykle dogodne rozwiązanie dla klientów, którzy nie muszą szukać magazynów w pobliżu miejsca swojego zamieszkania tak, aby uzyskać dogodny dostęp do schowka i możliwość wkładania i wyjmowania z nich przedmiotów. W Więcej Miejsca ubrania, zabawki, dokumenty, sprzęt sportowy, meble odbieramy bezpośrednio z miejsca, w którym były dotychczas użytkowane lub przechowywane i przewozimy do naszego obiektu. A kiedy przychodzi pora na odbiór mienia – całość lub wybrane rzeczy przywozimy pod wskazany przez Ciebie adres na terenie całego miasta.

Zmieniłeś miejsce zamieszkania? Twoja firma ma nową siedzibę? Wyjeżdżasz na camping prosto z pracy i zależy Ci na tym, żeby nie wracać się do domu po sprzęt biwakowy? Możliwość zamówienia odbioru i dowozu rzeczy pod dowolny w Warszawie adres  to swoboda, której nigdy nie doświadczysz w żadnym magazynie czy przechowalni typu self storage w stolicy czy innym mieście w kraju.

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30