Bezpieczeństwo - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Częste pytania

Bezpieczeństwo

Skąd mam mieć pewność, że rzeczy, które Wam oddaje na przechowanie, wrócą do mnie?

Nasza usługa budowana jest na zaufaniu. Zdajemy sobie sprawę, że pewne rzeczy, które nam oddajesz na przechowanie, mają wartość materialną bądź sentymentalną. Kwestia bezpieczeństwa oddanych nam przez Ciebie rzeczy, jest dla nas priorytetowa.

Bezpieczeństwo zapewniamy na kilka sposobów:

1. Przede wszystkim oferujemy Ci wysokiej jakości pojemniki, do których pakujesz swoje rzeczy. Pojemniki wykonane są z utwardzonego plastiku, dzięki czemu są znacznie odporniejsze na mechaniczne uszkodzenia, niż jakiekolwiek kartonowe opakowania.

2. Każdy pojemnik zabezpieczamy specjalnymi plombami z unikalnymi numerami. Jest to dla Ciebie gwarancja, że nie otworzymy pojemników.

3. Przedmioty zapakowane do każdego pojemnika oraz inne rzeczy o niestandardowych wymiarach, ubezpieczonedo kwoty 1000 zł, maksymalnie do 8000 zł. Jeśli coś się z nimi stanie z naszej winy, dostaniesz odszkodowanie.

4. Dysponujemy magazynem na wyłączność – nie dzielimy go z żadną inną firmą. Magazyn jest zadbany i czysty. Jest wyposażony w alarm, system 24h monitoringu, kamery przemysłowe.

Gdzie znajduje się Wasz magazyn? Czy mogę go zobaczyć i sam odebrać rzeczy?

Oferujemy usługę door-to-door. Oznacza to, że sami dostarczamy do Ciebie nasze pojemniki, odbieramy od Ciebie rzeczy, które chcesz nam oddać na przechowanie, jak i przywozimy je do Ciebie. Ze względów bezpieczeństwa i ubezpieczeniowych, klienci nie mają dostępu do naszego obiektu magazynowego.

Czy moje rzeczy są ubezpieczone?

Tak, właściwie każda rzecz o niestandardowych wymiarach i/lub każdy pojemnik wypełniony Twoimi rzeczami, które nam oddajesz na przechowanie, jest ubezpieczony do kwoty 1000 zł a maksymalna wartość ubezpieczenia na klienta wynosi 8000 zł. Z ubezpieczenia wyłączone są rzeczy delikatne, takie jak np. szkło, naczynia, instrumenty muzyczne, telewizory itp. (pełna lista dostępna w Regulaminie).

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30