Przechowywanie - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Częste pytania

Przechowywanie

Czy istnieje minimalny okres przechowywania?

Minimalny okres przechowywania wynosi miesiąc. Jeśli chcesz, możesz nam oddać rzeczy na przechowanie nawet na  krócej, ale w takiej sytuacji opłata będzie także równa miesięcznemu okresowi przechowywania.

Czy mogę przechować u Was rzeczy, które nie mieszczą się do pojemnika?

Oczywiście. Poza rzeczami, które zmieszczą się do pojemników, przechowujemy także:

  • Sprzęt sportowy (np. narty, snowboard, rowery)
  • Wyposażenie dla dzieci (np. wózki i foteliki dziecięce)
  • Meble, sprzęt AGD i RTV

Prosimy o kontakt e-mail na info@www.wiecejmiejsca.pl i podanie opisu rzeczy, którą chciałbyś nam oddać na przechowanie, jej orientacyjnych wymiarów.

Czy mogę Wam oddać na przechowanie duże meble albo wyposażenie AGD?

Tak. Na wstępie prosimy o ich orientacyjne wymiary oraz krótki opis.

Czy mogę przechowywać moje rzeczy u Was przez rok albo dłużej?

Oczywiście. Co więcej, w takiej sytuacji mamy dla Ciebie niespodziankę. W momencie wyboru 12-miesięcznego okresu przechowywania, za ostatni miesiąc nie ponosisz kosztów.

Dlaczego Wasze pojemniki są lepsze od kartonów?

Wspominaliśmy już o tym i będziemy wspominać jeszcze wiele razy, bo jesteśmy dumni z naszych pojemników. Są one wykonane z utwardzonego plastiku. Dzięki temu masz pewność, że nie rozerwą się, kiedy natrafią na jakąś ostrą krawędź. Nie rozlecą się też, tak łatwo jak kartony, w momencie upadku. Spód i boki pojemnika można zanurzyć prawie całkowicie w wodzie, a Twoje rzeczy pozostaną suche w środku. Pojemniki są wielokrotnego użytku, w związku z czym jakość materiału, z którego są wykonane, nie pogorszy się w miarę upływu czasu (jeden pojemnik waży ponad 3kg – to już świadczy o jego solidności). Pojemniki te zostały stworzone z myślą, aby chronić znajdujące się w nich rzeczy.

Czego nie mogę przechowywać w pojemnikach?

Pełna lista rzeczy zakazanych, takich jak np. broń, narkotyki, materiały łatwopalne, artykuły spożywcze, płyny znajduje się w Regulaminie.

Jaki jest maksymalny dopuszczalny ciężar zapakowanego pojemnika?

Maksymalna waga pojemnika razem z Twoimi rzeczami po zapakowaniu nie powinna przekroczyć 30 kg . Taka waga pozwala nam bezpiecznie przenosić, pakować i przechowywać Twoje rzeczy.

Skąd mam wiedzieć ile pojemników powinienem zamówić?

Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami, to postaramy się doradzić. Pamiętaj też, że opłatę ponosisz zawsze tylko za wykorzystane a nie zamówione pojemniki. Jeśli nie jesteś pewien, ile pojemników zamówić, zajrzyj do sekcji CO ZMIEŚCISZ W POJEMNIKU.

Czy mogę przechowywać rzecze we własnych kartonach albo bagażu?

Jeśli masz możliwość, zachęcamy do skorzystania z naszych pojemników. Są one znacznie bezpieczniejsze i solidniejsze niż papierowe kartony czy torby bądź walizki, gdzie np. może pójść suwak. Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasami będziesz preferował swoje opakowanie. Nie mamy z tym problemu. Niemniej, nasze ubezpieczenie nie pokrywa w takiej sytuacji ewentualnych strat z tytułu uszkodzeń tak jak ma to miejsce w przypadku przechowywania rzeczy w pojemnikach.

Czy powinienem oznaczyć jakoś każdą rzecz, którą oddaję Wam na przechowanie?

Nie musisz. Każdy pojemnik oznaczony jest unikalnym kodem kreskowym, który w danym momencie przechowywania przypisany jest do konkretnego klienta. Podobnie nadajemy przy Tobie specjalny numer każdej innej rzeczy, którą oddajesz nam na przechowanie.

Czym różni się magazynowanie rzeczy w Więcej Miejsca od klasycznego przechowywania rzeczy w magazynach self storage?

Więcej Miejsca to oszczędność czasu i wygoda przechowywania
Wystarczy Ci 5 minut, aby zamówić naszą usługę. Aby zamówić rzeczy z powrotem, wystarczą Ci 3 minuty. Aby korzystać z magazynu self storage, musisz sam wygospodarować czas (godzinę a zwykle kilka godzin), aby tam dojeżdżać, dowozić i odbierać rzeczy. A czy każdy dysponuje własnym środkiem transportu?

Więcej Miejsca to oszczędność pieniędzy i brak zbędnych formalności
U nas płacisz za przechowywaną rzecz a nie za komórkę o określonej powierzchni. Różnica w kosztach w przypadku dłuższego przechowywania może wynieść nawet kilkaset złotych. U nas nie ma konieczności wpłacania depozytów, jak ma to zazwyczaj miejsce w przypadku przechowywania rzeczy w magazynach samoobsługowych.

Więcej Miejsca oferuje wirtualny spis rzeczy
Z nami już nigdy nie zapomnisz co i gdzie przechowujesz. Przygotujemy dla Ciebie katalog online rzeczy – będziesz mógł sprawdzać co przechowujesz i zamawiać zwrot rzeczy, które będą Ci znów potrzebne.

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30