Przechowywanie | Więcej Miejsca

WIOSENNE PROMOCJE CENOWE

Częste pytania

Przechowywanie

Czy istnieje minimalny okres przechowywania?

Minimalny okres przechowywania wynosi 30 dni. Jeśli chcesz, możesz nam oddać rzeczy na przechowanie nawet na  krócej, ale w takiej sytuacji opłata będzie także równa 30-dniowemu okresowi przechowywania.

Czy mogę przechować u Was rzeczy, które nie mieszczą się do pojemnika?

Oczywiście. Poza rzeczami, które zmieszczą się do pojemników, przechowujemy także:

  • Sprzęt sportowy (np. narty, snowboard, rowery)
  • Wyposażenie dla dzieci (np. wózki i foteliki dziecięce)
  • Meble

Prosimy o kontakt e-mail na info@www.wiecejmiejsca.pl i podanie opisu rzeczy, którą chciałbyś nam oddać na przechowanie, jej orientacyjnych wymiarów.

Czy mogę Wam oddać na przechowanie duże meble albo wyposażenie AGD?

Tak. Na wstępie prosimy o ich orientacyjne wymiary oraz krótki opis.

Czy mogę przechowywać moje rzeczy u Was przez rok albo dłużej?

Oczywiście. Co więcej, w takiej sytuacji mamy dla Ciebie niespodziankę. W momencie wyboru 12-miesięcznego okresu przechowywania, za ostatni miesiąc nie ponosisz kosztów.

Dlaczego Wasze pojemniki są lepsze od kartonów?

Wspominaliśmy już o tym i będziemy wspominać jeszcze wiele razy, bo jesteśmy dumni z naszych pojemników. Są one wykonane z utwardzonego plastiku. Dzięki temu masz pewność, że nie rozerwą się, kiedy natrafią na jakąś ostrą krawędź. Nie rozlecą się też, tak łatwo jak kartony, w momencie upadku. Spód i boki pojemnika można zanurzyć prawie całkowicie w wodzie, a Twoje rzeczy pozostaną suche w środku. Pojemniki są wielokrotnego użytku, w związku z czym jakość materiału, z którego są wykonane, nie pogorszy się w miarę upływu czasu (jeden pojemnik waży ponad 3kg – to już świadczy o jego solidności). Pojemniki te zostały stworzone z myślą, aby chronić znajdujące się w nich rzeczy.

Czego nie mogę przechowywać w pojemnikach?

Pełna lista rzeczy zakazanych, takich jak np. broń, narkotyki, materiały łatwopalne, artykuły spożywcze, płyny znajduje się w Regulaminie.

Jaki jest maksymalny dopuszczalny ciężar zapakowanego pojemnika?

Maksymalna waga pojemnika razem z Twoimi rzeczami po zapakowaniu nie powinna przekroczyć 30 kg . Taka waga pozwala nam bezpiecznie przenosić, pakować i przechowywać Twoje rzeczy.

Skąd mam wiedzieć ile pojemników powinienem zamówić?

Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami, to postaramy się doradzić. Pamiętaj też, że opłatę ponosisz zawsze tylko za wykorzystane a nie zamówione pojemniki. Jeśli nie jesteś pewien, ile pojemników zamówić, zajrzyj do sekcji CO ZMIEŚCISZ W POJEMNIKU.

Czy mogę przechowywać rzecze we własnych kartonach albo bagażu?

Jeśli masz możliwość, zachęcamy do skorzystania z naszych pojemników. Są one znacznie bezpieczniejsze i solidniejsze niż papierowe kartony czy torby bądź walizki, gdzie np. może pójść suwak. Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasami będziesz preferował swoje opakowanie. Nie mamy z tym problemu. Niemniej, nasze ubezpieczenie nie pokrywa w takiej sytuacji ewentualnych strat z tytułu uszkodzeń tak jak ma to miejsce w przypadku przechowywania rzeczy w pojemnikach.

Czy powinienem oznaczyć jakoś każdą rzecz, którą oddaję Wam na przechowanie?

Nie musisz. Każdy pojemnik oznaczony jest unikalnym kodem kreskowym, który w danym momencie przechowywania przypisany jest do konkretnego klienta. Podobnie nadajemy przy Tobie specjalny numer każdej innej rzeczy, którą oddajesz nam na przechowanie.

Czym różni się magazynowanie rzeczy w Więcej Miejsca od klasycznego przechowywania rzeczy w magazynach self storage?

Więcej Miejsca to oszczędność czasu i wygoda przechowywania
Wystarczy Ci 5 minut, aby zamówić naszą usługę. Aby zamówić rzeczy z powrotem, wystarczą Ci 3 minuty. Aby korzystać z magazynu self storage, musisz sam wygospodarować czas (godzinę a zwykle kilka godzin), aby tam dojeżdżać, dowozić i odbierać rzeczy. A czy każdy dysponuje własnym środkiem transportu?

Więcej Miejsca to oszczędność pieniędzy i brak zbędnych formalności
U nas płacisz za przechowywaną rzecz a nie za komórkę o określonej powierzchni. Różnica w kosztach w przypadku dłuższego przechowywania może wynieść nawet kilkaset złotych. U nas nie ma konieczności wpłacania depozytów, jak ma to zazwyczaj miejsce w przypadku przechowywania rzeczy w magazynach samoobsługowych.

Więcej Miejsca oferuje wirtualny spis rzeczy
Z nami już nigdy nie zapomnisz co i gdzie przechowujesz. Przygotujemy dla Ciebie katalog online rzeczy – będziesz mógł sprawdzać co przechowujesz i zamawiać zwrot rzeczy, które będą Ci znów potrzebne.

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30