Kiedy warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

Kiedy-warto-skorzystać-z-usług-firmy-przeprowadzkowejKażda przeprowadzka, niezależnie od tego, czy chodzi o przeniesienie dobytku kilka ulic dalej, czy wyjazd do innego miasta, to kwestia dobrego planowania i organizacji. To logistyczne przedsięwzięcie wymaga przede wszystkim czasu na przygotowanie. Szczególnie, kiedy zabierasz ze starego miejsca większość rzeczy. Do czasu wyprowadzki trzeba jakoś funkcjonować, a z drugiej strony wypadałoby wszystko spakować i przygotować do wyniesienia. Dodatkowo trzeba posprzątać, wyrzucić niepotrzebne rzeczy czy przekazać te, których już nie potrzebujemy. Jak taka przeprowadzka może zostać „ugryziona”? 

Czytaj więcej “Kiedy warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?”

Ile kosztuje przeprowadzka?

przeprowadzka

Zaczynając planowanie terminów, organizacji i miejsca przeprowadzki warto spojrzeć na aspekt finansowy. Pod uwagę musimy wziąć zarówno koszt transportu, jak i pudełek do przewiezienia przedmiotów. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a dodatkowo postąpić w sposób ekologiczny. Tym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi firmy przeprowadzkowej, która zajmie się transportem przedmiotów, ubrań i dokumentów.

Czytaj więcej “Ile kosztuje przeprowadzka?”

Self Storage: Gdzie szukać alternatywy?

Magazyny samoobsługowe typu self storage to forma korzystania z dodatkowej przestrzeni przechowywania. Boksy, schowki i komórki self storage są wynajmowane przez osoby prywatne oraz klientów biznesowych – szczególnie w mieście tak gęsto zaludnionym jak Warszawa, w którym każdy dodatkowy metr jest na wagę złota. Jednak formuła self storage to rozwiązanie, które nie jest idealne dla każdego. Gdzie szukać alternatywy?

Czytaj więcej “Self Storage: Gdzie szukać alternatywy?”

Jak działa magazyn mebli?

przechowywanie mebli

Magazyn mebli to przestrzeń, która pełni funkcję przechowania mebli i elementów wyposażenia mieszkań oraz domów w wielu bardzo różnych sytuacjach:

  • kiedy remontujemy mieszkanie i nie chcemy uszkodzić mebli lub zwyczajnie nam przeszkadzają,
  • kiedy się przeprowadzamy i nie jesteśmy w stanie od razu przewieźć wszystkich mebli i innych rzeczy pod nowy adres,
  • kiedy wymieniamy meble i planujemy sprzedaż starych (jedne i drugie na raz nie zmieszczą nam się raczej w mieszkaniu),
  • kiedy zależy nam na bezpiecznym przechowaniu elementów wyposażenia mieszkania, które nie pasują do aktualnej aranżacji przestrzeni, ale mogą się przydać w przyszłości.

 

Czytaj więcej “Jak działa magazyn mebli?”

33 sprytne sposoby na przechowanie rzeczy w kuchni

W Więcej Miejsca, magazynowanie rzeczy i mebli oraz przeprowadzki traktujemy serio. Wiemy, jak ważne jest posiadanie wystarczającej przestrzeni po to, by żyło (i obecnie pracowało) się w mieszkaniu lepiej. W domowej przestrzeni, niezwykle istotnym pomieszczeniem jest kuchnia. Pomożemy Wam ją uporządkować.

Czytaj więcej “33 sprytne sposoby na przechowanie rzeczy w kuchni”

Magazynowanie mebli i rzeczy – A dlaczego Ty potrzebujesz przechowalni?

Przeprowadzka to trudny temat. Podobnie jak remont. Wie o tym każdy, kto choć raz doświadczył pakowania i rozpakowywania kartonów oraz przenoszenia całego dobytku, kłucia ścian, zdejmowania parkietów czy malowania ścian. Nigdy nie masz gwarancji, że zmiana mieszkania czy biura będzie łatwa, a odświeżanie salonu przebiegnie bezproblemowo, ale z naszą niewielką pomocą możesz przyjemniej i z mniejszym stresem przejść przez ten trudny czas. Zostaw u nas swoje meble. Przyjedziemy po nie, zabezpieczymy oraz zapakujemy je, przechowamy i oddamy wtedy, kiedy sobie tego zażyczysz. Przekonaj się, w czym możemy Ci pomóc!

Czytaj więcej “Magazynowanie mebli i rzeczy – A dlaczego Ty potrzebujesz przechowalni?”

6 porad na magazynowanie rzeczy i mebli bądź przeprowadzkę podczas pandemii koronawirusa

Koronawirus COVID-19 wpływa na życie ludzi na całym świecie, zarówno w kontekście prywatnym, jak i zawodowym. Powoduje duży niepokój. Wiele osób boi się o swoją pracę albo zdrowie. Dlatego w naszym kraju, ale także globalnie, rządy podejmują różne działania, aby jak najskuteczniej powstrzymać rozprzestrzenianie się epidemii. Po to, aby możliwie szybko życie wróciło do normalnego trybu. Nie wiadomo jednak, jak długo ta sytuacja potrwa.

Czytaj więcej “6 porad na magazynowanie rzeczy i mebli bądź przeprowadzkę podczas pandemii koronawirusa”

Czy magazynowanie rzeczy bądź przeprowadzka są bezpieczne w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19?

Wiele osób obecnie zastanawia się, czy oddawanie rzeczy bądź mebli na przechowanie do magazynu zewnętrznego jest bezpieczne w czasie koronawirusa. Albo, czy można i warto obecnie organizować przeprowadzkę prywatną lub biurową.

Czytaj więcej “Czy magazynowanie rzeczy bądź przeprowadzka są bezpieczne w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19?”