Czuj się z nami bezpiecznie! Czyli o tym, jak dbamy o Twoje i nasze zdrowie podczas pandemii

Przeprowadzka, czy też decyzja o umieszczeniu mebli w przechowalni dla wielu osób może być stresującym doświadczeniem. Zwłaszcza teraz, gdy stres potęguje strach przed koronawirusem. Chcemy by współpraca z nami była dla Ciebie wygodna, łatwa i – co obecnie najważniejsze – niegroźna dla zdrowia. Dlatego wprowadziliśmy szereg reguł, których trzymamy się już od początku lockdownu.

Czytaj więcej “Czuj się z nami bezpiecznie! Czyli o tym, jak dbamy o Twoje i nasze zdrowie podczas pandemii”

Magazynowanie mebli i rzeczy – A dlaczego Ty potrzebujesz przechowalni?

Przeprowadzka to trudny temat. Podobnie jak remont. Wie o tym każdy, kto choć raz doświadczył pakowania i rozpakowywania kartonów oraz przenoszenia całego dobytku, kłucia ścian, zdejmowania parkietów czy malowania ścian. Nigdy nie masz gwarancji, że zmiana mieszkania czy biura będzie łatwa, a odświeżanie salonu przebiegnie bezproblemowo, ale z naszą niewielką pomocą możesz przyjemniej i z mniejszym stresem przejść przez ten trudny czas. Zostaw u nas swoje meble. Przyjedziemy po nie, zabezpieczymy oraz zapakujemy je, przechowamy i oddamy wtedy, kiedy sobie tego zażyczysz. Przekonaj się, w czym możemy Ci pomóc!

Czytaj więcej “Magazynowanie mebli i rzeczy – A dlaczego Ty potrzebujesz przechowalni?”

6 porad na magazynowanie rzeczy i mebli bądź przeprowadzkę podczas pandemii koronawirusa

Koronawirus COVID-19 wpływa na życie ludzi na całym świecie, zarówno w kontekście prywatnym, jak i zawodowym. Powoduje duży niepokój. Wiele osób boi się o swoją pracę albo zdrowie. Dlatego w naszym kraju, ale także globalnie, rządy podejmują różne działania, aby jak najskuteczniej powstrzymać rozprzestrzenianie się epidemii. Po to, aby możliwie szybko życie wróciło do normalnego trybu. Nie wiadomo jednak, jak długo ta sytuacja potrwa.

Czytaj więcej “6 porad na magazynowanie rzeczy i mebli bądź przeprowadzkę podczas pandemii koronawirusa”

Czy magazynowanie rzeczy bądź przeprowadzka są bezpieczne w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19?

Wiele osób obecnie zastanawia się, czy oddawanie rzeczy bądź mebli na przechowanie do magazynu zewnętrznego jest bezpieczne w czasie koronawirusa. Albo, czy można i warto obecnie organizować przeprowadzkę prywatną lub biurową.

Czytaj więcej “Czy magazynowanie rzeczy bądź przeprowadzka są bezpieczne w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19?”