Magazynowanie mebli i rzeczy – A dlaczego Ty potrzebujesz przechowalni? - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Magazynowanie mebli i rzeczy – A dlaczego Ty potrzebujesz przechowalni?

Przeprowadzka to trudny temat. Podobnie jak remont. Wie o tym każdy, kto choć raz doświadczył pakowania i rozpakowywania kartonów oraz przenoszenia całego dobytku, kłucia ścian, zdejmowania parkietów czy malowania ścian. Nigdy nie masz gwarancji, że zmiana mieszkania czy biura będzie łatwa, a odświeżanie salonu przebiegnie bezproblemowo, ale z naszą niewielką pomocą możesz przyjemniej i z mniejszym stresem przejść przez ten trudny czas. Zostaw u nas swoje meble. Przyjedziemy po nie, zabezpieczymy oraz zapakujemy je, przechowamy i oddamy wtedy, kiedy sobie tego zażyczysz. Przekonaj się, w czym możemy Ci pomóc!

Meble, które bierzemy pod swoją opiekę, magazynowane są w naszej przechowalni. Jest to przestrzeń bezpieczna i monitorowana, w której stoły, szafy i krzesła czekają w spokoju na swoich właścicieli. Znajdzie się u nas także miejsce na sprzęt AGD i RTV oraz inne wielkogabarytowe urządzenia i elementy wyposażenia wnętrz a także sprzęt sportowy.

Pomagamy. Zostaw nam swoje meble, my zajmiemy się resztą

Pomagamy we wszystkim. Zostaw nam swoje meble, my zajmiemy się resztą. Wiemy, jak to jest w trakcie planowania przeprowadzki czy remontu. I zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz poczuć się przytłoczony zmianami oraz organizacją całego przedsięwzięcia. Pozwól nam działać i zdjąć z Ciebie przynajmniej część obowiązków. Magazynowanie mebli to usługa dla tych, którzy nie lubią przysparzać sobie dodatkowych zmartwień i zastanawiać się, co zrobić z dobytkiem na czas wyprowadzki czy prac w mieszkaniu. Przechowywane u nas półki, kanapy, lampy, dywany, łóżka, stoliki nocne i szafki możesz magazynować tak długo, jak Ci się podoba. Rekordziści chowają u nas swoje fotele oraz szafy po kilka lat, ponieważ wiedzą, że u nas będą pod dobrą opieką.

Nie tylko dla tych, którzy się przeprowadzają

Wśród naszych klientów nie brakuje także tych, którzy deponują u nas meble, ponieważ nie chcą ich wyrzucać i wierzą, że nadejdzie moment, w którym dostaną drugie życie. Pomagamy także tym, którzy ze względów zawodowych lub rodzinnych opuścili kraj i wynajmują mieszkanie, zaś przed wyjazdem opróżniają lokum ze swoich mebli i bibelotów.

Korzystna oferta. Magazynuj u nas duże i małe rzeczy

Musisz też wiedzieć, że im więcej zostawisz u nas rzeczy, tym korzystniej na tym wyjdziesz. Rozliczamy się za metr kwadratowy – jeśli zajmiesz w naszym magazynie dużą przestrzeń możesz liczyć na lepszą stawkę za przechowywanie. Jeśli Twoich mebli zacznie ubywać w naszym magazynie, w kolejnym miesiącu dostaniesz niższy rachunek. To proste. Równie proste będzie zarządzanie Twoim dobytkiem. Możesz to zrobić online wchodząc do panelu klienta, który przygotowaliśmy z myślą o użytkownikach smarfonów, tabletów i laptopów. Nie tylko przejrzysz w ten sposób i przypomnisz sobie, co u nas magazynujesz, ale dasz nam w ten sposób także znać o tym, kiedy chcesz widzieć u siebie z powrotem swój ukochany stolik kawowy. My zajmiemy się resztą, tzn. dowieziemy meble i inne rzeczy pod wskazany przez Ciebie adres i oddamy go prosto w Twoje ręce.

Nasza oferta jest skierowana głównie do osób mieszkających w Warszawie i w jej bezpośredniej okolicy, ale mamy też klientów z innych miast. Możesz spać spokojnie. Twoje rzeczy będą u nas bezpieczne i wrócą do Ciebie w takim stanie, w jakim do nas trafiły. Zaufaj nam tak, jak zrobiło to już bardzo wiele osób. Możesz na nas polegać i zwrócić się do nas po pomoc zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował.

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30