Kiedy warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej? - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Kiedy warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

Kiedy-warto-skorzystać-z-usług-firmy-przeprowadzkowejKażda przeprowadzka, niezależnie od tego, czy chodzi o przeniesienie dobytku kilka ulic dalej, czy wyjazd do innego miasta, to kwestia dobrego planowania i organizacji. To logistyczne przedsięwzięcie wymaga przede wszystkim czasu na przygotowanie. Szczególnie, kiedy zabierasz ze starego miejsca większość rzeczy. Do czasu wyprowadzki trzeba jakoś funkcjonować, a z drugiej strony wypadałoby wszystko spakować i przygotować do wyniesienia. Dodatkowo trzeba posprzątać, wyrzucić niepotrzebne rzeczy czy przekazać te, których już nie potrzebujemy. Jak taka przeprowadzka może zostać „ugryziona”? 

Pakowanie – proces, który wymaga uwagi

Ciężko się do tego zabrać i praktycznie zawsze zostaje coś na ostatnią chwilę. Pakowanie to proces, który wymaga czasu i odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim trzeba mieć w co się spakować. To pierwszy punkt, który przemawia za tym, aby skorzystać ze wsparcia profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Nasza firma, która oferuje przeprowadzki mieszkań, ma w swojej ofercie także wynajem pojemników plastikowych. To dużo wygodniejsza i oszczędzająca czas forma niż kartonowe pudła. W plastikowych pojemnikach Twoje przedmioty są bezpieczniejsze. Każdy z nich posiada wieko, które możesz zamknąć, a pojemniki ustawić wygodnie jeden na drugim. Kompleksowa usługa zawiera też dostarczenie pojemników.

 

Istnieje również możliwość przechowywania spakowanego do nich mienia przez pewien czas w naszym magazynie.

 

Czasami bywa tak, że obecne mieszkanie musisz opuścić, kiedy w nowym miejscu wciąż trwa remont. Rozpakowywanie tam kolejnych rzeczy nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ mogą się zabrudzić bądź uszkodzić. Sytuacja będzie dużo bardziej komfortowa, kiedy będziesz już mieć wyremontowaną przestrzeń i poskręcane meble. Wtedy rozpakowywanie rzeczy będzie czystą przyjemnością, szczególnie z naszych pojemników. Rzeczy wylądują od razu na swoich miejscach. Nie będziesz przekładać ich z pomieszczenia do pomieszczenia, aby na końcu musieć wszystko odkurzyć czy umyć. Taka przeprowadzka to przyjemność sama w sobie. 

Przeprowadzka z firmą – ile to kosztuje?

Koszty przeprowadzki są różne, w zależności od potrzeb i ilości rzeczy, którą musisz przetransportować. Pierwszym obciążeniem, jeśli planujesz to zrobić na własną rękę, jest w tym przypadku wynajem busa czy innego specjalistycznego samochodu, który pomieściłby cały dobytek. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wynajmu pojemników plastikowych.

 

Opcje są dwie. Możesz zdecydować się na sam wynajem sprzętu czyli pojemników lub wybrać kompleksową obsługę wraz z transportem. To drugie rozwiązanie z pewnością zaoszczędzi Ci sporo stresu i będzie najlepszą opcją, kiedy musisz przewieźć sporą ilość rzeczy i nie do końca wiesz, jak się do tego zabrać (albo po prostu nie chce Ci się tego robić na własną rękę).

 

Czas wyprowadzki goni, a nowe miejsce wciąż nie jest zorganizowane? Proszenie znajomych czy rodziny o przechowanie rzeczy może być uciążliwą przysługą. Właśnie z myślą o takich przypadkach powstała opcja wynajęcia przestrzeni magazynowej. Dysponujemy różnej wielkości magazynami od 1 m2 do nawet 20m2 (a nawet większej). 

W większości przypadków, kwestie liczone są indywidualnie, dlatego warto skontaktować się z firmą przeprowadzkową i ustalić wszystkie szczegóły. 

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30