Czym jest usługa magazynowania mienia? - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Czym jest usługa magazynowania mienia?

Czym-jest-usługa-magazynowania-mieniaMagazynowanie mienia to usługa, którą coraz częściej możemy spotkać w wielu polskich miastach. Często jest to także opcja dodatkowa, którą dodają do swojego katalogu firmy przeprowadzkowe. Czym dokładniej jest ta usługa i do kogo jest skierowana?

Self storage – dostosuj przestrzeń do swoich potrzeb

Self storage to nic innego, jak bezpieczne miejsce, w którym przechowasz swoje rzeczy. Przydaje się nie tylko podczas przeprowadzki, kiedy czasowo musisz je gdzieś umieścić, ale także jako stała dodatkowa przestrzeń do przechowywania. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają piwnicy czy komórki lokatorskiej lub nie chcą przechowywać w takich miejscach swojego drogocennego sprzętu czy roweru. Przechowalnia jest całkowicie bezpiecznym miejscem, monitorowanym. Każdy, kto wykupuje przestrzeń do magazynowania dostaje w pakiecie polisę ubezpieczeniową. Dodatkowym atutem jest to, że płacisz jedynie za wykorzystaną powierzchnię, więc za to, co realnie przechowujesz a nie za pusty boks. To przestrzeń, która dopasowuje się do Ciebie. Nie na odwrót. Elastyczność usługi to podstawa.

Kiedy warto skorzystać z magazynowania mienia?

To gotowa usługa, który możesz dostosować do siebie i użyć wtedy, kiedy masz taką potrzebę.

Przestrzeń magazynowa to świetne tymczasowe schronienie dla Twoich rzeczy na czas generalnego remontu w domu. Przerzucanie ich z pokoju do pokoju jest uciążliwe. Dodatkowo w tym czasie w mieszkaniu z pewnością będzie pełno pyłu i brudu a rzeczy będą narażone na uszkodzenie. Wyczyszczenie tych przedmiotów z oznak remontu potrwa wieki. To niepotrzebny stres i czas, który możesz zaoszczędzić oddając przedmioty do magazynu na czas remontu.

To także świetne rozwiązanie, kiedy zmieniasz miejsce zamieszkania lub siedzibę firmy, a nowe miejsce wciąż nie jest gotowe. Nie musisz nerwowo spoglądać na kalendarz i głowić się jak to wszystko ze sobą zgrać. Możesz przenieść rzeczy do tymczasowego magazynu na tak długo jak tego potrzebujesz. To także świetna opcja, kiedy czasowo wyjeżdżasz za granicę i jeszcze nie wiesz, jak długo i czy w ogóle tam zostaniesz. Twoje przedmioty będą bezpieczne, a mieszkanie wolne, dzięki czemu możesz je wynająć i cieszyć się bonusową gotówką, jednocześnie nie martwiąc o swoje rzeczy prywatne.

Dodatkowa przestrzeń magazynowa może stać się także miejscem, gdzie będziesz składował swój sprzęt narciarski czy rower po skończonym sezonie.

Elastyczna usługa, z której bierzesz co chcesz

Magazynowanie mienia to usługa, którą każdy może dowolnie formować i dostosowywać do siebie. Jeśli potrzebujesz kompleksowej obsługi, możesz zamówić odbiór przedmiotów i liczyć na ich późniejsze dostarczenie, kiedy dasz znać, że chcesz je odebrać. Sama wielkość magazynu to także bardzo indywidualna kwestia. Możesz wynająć duży magazyn aby pomieścić rzeczy z całego mieszkania lub zdecydować się na niewielką przestrzeń magazynową na przechowywanie dokumentów. To na ile wynajmiesz magazyn, także zależy tylko od Ciebie. Może być to tydzień, miesiąc czy rok.

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30