Ile kosztuje przeprowadzka? - Więcej Miejsca

Specjalne oferty

Kliknij i Zobacz Szczegóły

Ile kosztuje przeprowadzka?

przeprowadzka

Zaczynając planowanie terminów, organizacji i miejsca przeprowadzki warto spojrzeć na aspekt finansowy. Pod uwagę musimy wziąć zarówno koszt transportu, jak i pudełek do przewiezienia przedmiotów. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a dodatkowo postąpić w sposób ekologiczny. Tym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi firmy przeprowadzkowej, która zajmie się transportem przedmiotów, ubrań i dokumentów.

W czym nasza firma Ci pomoże?

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach oraz przechowywaniu. Z naszą pomocą wiesz, że zajmiemy się tematem pojemników do przeprowadzki, bezpiecznym ich przechowaniem oraz transportem pod Twoje drzwi. Jest to bardzo dobre rozwiązanie odkładające na ból zmartwienia i stres. Podliczając wszystkie koszty, zarówno związane z transportem, wynajęciem pojemników lub kupnem jednorazowych kartonów oraz dodatkiem możliwości przechowania pojemników na dowolny okres zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy. Specjalnie dla twojego biura oraz twojego domu możemy przeznaczyć powierzchnię magazynową od 1 do 20 m2. Oczywiście jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni do magazynowania wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz.

Koszty organizacji przeprowadzki

Koszty wynajmu samodzielnie transportu, czyli najczęściej dużych busów/ samochodów dostawczych są duże. Oczywiście trzeba doliczyć również koszt paliwa oraz opakowań. Musisz wziąć też pod uwagę możliwości przenoszenia pojemników, odpowiedniego ich rozładowania. Przekazując te aspekty doświadczonej firmie przeprowadzkowej wszystkie te aspekty zostają za Ciebie rozplanowane oraz wykonane. Koszty są również dostosowane w zależności od ilości pojemników bądź powierzchni, jaką wynajmujesz do magazynowania. Korzystając z usługi odbioru bądź dostarczenia pod Twoje drzwi pojemników musisz wziąć pod uwagę koszty, lecz i wygodę, jaka się z tym wiąże. Odległość parkingu lub podjazdu pod budynek oraz posiadanie windy w budynku pozwoli dokładniej oszacować koszty. Miejsce odbioru oraz zwrotu rzeczy również wpływa na koszty.

Minimalna opłata w naszej firmie za odbiór bądź zwrot Twoich rzeczy wynosi 165 zł brutto. Średni koszt przeprowadzki w Warszawie wynosi około 500 zł. Mając na uwadze wygodę, brak stresu oraz kompleksową usługę warto przeznaczyć te pieniądze na pomoc doświadczonej firmy i mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane z odpowiednią precyzją i dokładnością.

 

info@wiecejmiejsca.pl
+48 22 122 0234

Jesteśmy do dyspozycji:
poniedziałek – piątek, 10:00-20:30
sobota, 10:00-16:30